Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola
Elektronikus napló és Ellenőrző

 

 

E-ügyintézés

Tudásbázis az elektronikus ügyintézéshez

COVID jelentő
Az űrlap kitöltéséhez kattintson a képre!
Étkezés lemondása
(Kattintson a képre!)
Általános iskolai beiratkozás
A 2021/2022. tanévre történő általános iskolai beíratásokra az alábbi időpontokban kerül sor:
2021. április 15. (csütörtök)
8.00 órától 19.00 óráig
2021. április 16. (péntek)
8.00 órától 19.00 óráig

A beiratkozást lehetőleg online intézzék a
KRÉTA E-ÜGYINTÉZÉS felületén legkésőbb április 16-án 19 óráig
az alábbi tájékoztató alapján!

A részletes tájékoztatót ide kattintva találják! Kérjük, figyelmesen olvassák el!

 

 
Segítségért forduljanak hozzánk bizalommal!

 

KÖZÉPFOKÚ Beiskolázás
 
 
 
 
 
 
Kosársuli

Kattints a képre!

Hitoktatás
Segítség a kit- és erkölcstan tantárgy választáshoz:

református egyház,

katolikus egyház.

 

Egészségesen

Iskolafogászat

2020. november 5. 1. a osztály
2020. november 12. 1. b osztály
2020. november 19. 2. osztály
2020. november 26. 3. osztály
2020. december 3. 4. osztály
2020. december 10. 5. osztály
2020. december 17. 6. osztály
2021. január 7. 7. osztály
2021. január 14. 8. osztály
 

      Iskolatej
 

 

Osztálynévsorok

Az osztályok névsorai

Az alábbiakban iskolánk osztályait ismerheti meg.

 

 

1. a osztály

Szomor Márta (o.f)

Osváth Zsuzsanna 

Babai Laura Jolán
Cziráki Benitó
Cserny Csaba Dániel
Dunai-Kovács Zoé
Dunai-Kovács Vajk
Handler Brigitta
Lékó Levente
Madár-Sasowsky Zsombor
Magyar Ajándok
Németh Mira
Pőcze Dávid Gábor
Steigerwald-Kiss Vendel
Sugár Dorina
Takács Endre Zénó
Unger Ádám
Vanka Oliver 

 

 

2. osztály 

Molnárné Patkós Katalin (o.f.)

Sziklai-Bors Anita

Bara Mór
Becséri Balázs
Csordás Zsolt
Fazekas Zsolt
Földes Dorián
Földi Dorina
Héjj Bence Botond
Horváth Anasztázia
Horváth Zalán
Huszár Vilmos
Juhász Panna Sára
Liber Benjámin Roland
Németh Boglárka
Németh Levente Attila
Nyikos Mihály
Papp Máté
Pikó Eszter
Pintér Olivér
Radetzky Máté
Simó Noémi
Szabó Natália
Szakál Dániel
Üveges Olivér Imre

 

1. b osztály
Csiszár Regina (o.f.)
Halasi Lilla
Bárány Iringó
Fődi Milán
Hajdu László Krisztián
Horváth Zétény
Horváth Zoé
Jung Stefánia Zselyke
Kerék Zalán
Kertész Vajk
Klock Luca
Lits Róza Kata
Menyhárt András
Papp Maja
Sántha Bálint
Szabó Zselyke Renáta
Tián Bars
Vagyon Boglárka
Ware Villő
 
3. osztály
Máténé Nagy Gabriella (o.f.)
Kerékné Fülöp Annamária 
Ács Bende
Ács Dániel
Bajó Bence
Bárány Martin
Bognár Tibor
Czigler Ármin
Fábián Mátyás
Gál Olivér
Göncöl Benjámin
Gönczi Mihály Zsombor
Haidekker Zsombor
Hegedűs Nóra
Homoki Boglárka Anna
Kordkovits Kevin
Kovács Kolos Kornél
Németh Nóra
Paksi Botond Martin
Reim Nándor Gábor
Sipos Emese
Szakál Zsófia
Szalai Bence
Takács Hanna Zoé
Tián Csenge Ilona
Vagyon Emese
 

 

4. osztály
Pescha Józsefné Barna Márta (o.f.) 
Balló Márkó
Borbély Nóra Kendra
Borsos Panna
Gergye Álmos
Hagyó Krisztián
Handler Attila Márk
Káldosi Lóránt
Kovács Magor
Kozma Virág Emese
Köllő Imre
Magyari Márton
Péterffy Hunor
Polyák Péter
Pőcze Vivien
Spanner Emma
Sugár János Krisztián
Szabó Kevin
Szabó Sámuel Ferenc
Szalay Linett
Tián Csaba Solt
Vidovits Kitti Dóra

 

 

5. osztály
 Kulcsár Norbert (o.f.)
 
Bali Zoltán Erik
Bara Málna
Biró Anna Erzsébet
Bocsor Botond
Butola Fanni
Czigler Zalán
Földi Dominik
Gál Noel
Gál Rebeka
Godó Hanna
Gombos Dominik Noel
Hatházi Bernadett
Horváth Zsombor
Huszár Kata
Ivanics Gábor
Killer Jázmin
Kövecses Kamilla
Máté Csenge
Németh Lilla
Örkényi Dóra
Petrovszki András Áron
Rockenbauer Petra
Sipőcz Noémi
Spanner Bendegúz
Telkes Bálint
Vödrös Bálint

 

 

(lap tetejére)

 

6. osztály
 Bakkné Farkas Beatrix (o.f.)
 
 Bognár Levente
Czottner Áron
Csóka Rafaella Réka
Csordás Áron
Fisi Hanna Róza
Kádas Nóra
Kis Benedek László
Kósa Liliána
Lőcsey Adrienn Zsuzsanna
Miszlai Kincső
Molnár Márk
Pikó Gábor
Róka Ádám
Sántha Bence
Spanner Bence
Szabó Zsombor Bendegúz
Szalai Réka
Szekrényesi Laura
Tóth Roland
Törzsök Levente
Unger Dóra
Unger Fanni
Vági Szabina
Zsadányi Dorottya
 

 

 

 7. osztály
Andorka Péter (o.f.)
 
Bali Renáta
Balló Kata
Béres Enikő
Bondor Flóra Anna
Borsos Bence
Bökény Bence
Böröczki Tibor
Butola Dorka
Csete Kristóf Richárd
Csiszár Gergő
Földes Benjamin
Gergye Dorka
Gönczi Milán Edmond
Koncz Fanni
Kozma Eszter Sára
Kulcsár Emese Sára
Magyari Enikő
Módli Áron
Molnár Ákos
Rácz Alexandra
Simó Jázmin
Sipőcz Milán
Telkes István Ádám
Törzsök Tamás
Üveges Lili Boglárka
Vödrös Áron 
  

(lap tetejére)

 

8. osztály
Bányóczki Marianna (o.f.)
Büki László
Farkas Ramóna
Godó Ádám
Gránitz Gellért Nimród
Halász Gábor Márk
Horváth Dominik Zsolt
Horváth Natália
Huszár Zalán
Knauer Kende Zsolt
Kósa Patrik
Madarász Martin
Németh Benedek
Németh Márk
Pap Cecília
Tóth Balázs
Unger Kristóf
Varga Alexandra
Virányi-Szabó Zsombor

 

 

 

(lap tetejére)

 

Pákozdi Nemeskócsag Általános Iskola (OM 202984)
8095 Pákozd Arany J. u. 1-5.
További elérhetőségek